ART / Lithographs / Litograph 8474015
nr 847 4015
LITOGRAPH (F)
Erik Olson, 1950, 24/260, subject size: 47x54,
Erik Olson, 1950, 24/260, motivets mått: 47x54
1000
SEK 2000
Monday September 16 2013
at 18:09:13
1.000 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.900 kr
- Thema-auction
Sep 16
Read more about Grafik